עידו הולצמן ממליץ – חוויה לכל המשפחה אחרי סגר הקורונה: חוות השוקולד ‘גליתא’

עידו הולצמן ממליץ – חוויה לכל המשפחה אחרי סגר הקורונה: חוות השוקולד ‘גליתא’

חוות השוקולד ‘גליתא’ בקיבוץ דגניה וקיבוץ צובה, תספק הנאה לכל המשפחה, בחוויה של דמיון, יצירתיות, קסם והמון המון טעם מתוק

לא הרבה אנשים מעזים ללכת אחרי החלום שלהם, עוזבים את עבודתם המסודרת והולכים לפתוח עסק עצמאי, אך גלית אלפרט בחרה לעשות זאת. מי שיגיע לחוות השוקולד ‘גליתא’ יגלה מקום מלא שמחת חיים וססגוני, שגם הילדים וגם המבוגרים נהנים בו ויוצאים עם חוויה שלא ישכחו בקרוב.

כעת שסגר הקורונה עומד להיגמר, ובכל יום ניתנות יותר הקלות, הגיע הזמן לתכנן את הבילוי המשפחתי הבא שאתם בוודאי זקוקים לו ובנוסף לעזור לעסקי התיירות, הנופש והבילוי בישראל – שסבלו מהמשבר יותר מכל ענף אחר. עידו הולצמן הלך לביקור בחוות השוקולד ‘גליתא’, וחזר עם טעם מתוק וממליץ לכולם ללכת לבקר.

המקום עצמו מעוצב ממש כמו בסיפור אגדה, בית קסום בכפר, סביבו גינה, פרחים ואיורי בעלי חיים, עטוף בחמימות ובחיוכים של אנשי הצוות. במהלך הביקור ב’גליתא’, ניתן לעשות סדנאות שוקולד מהנות. אפשר לבחור מבין שלושה סוגי סדנאות לילדים: הכנת בית של עמי ותמי, מכונית הבנויה ממשטחי שוקולד או הכנת טבלת שוקולד אישית ופרלינים.

החוויה בחוות השוקולד גורמת להנאה בקרב המבוגרים גם כן, ובזמן שהילדים נהנים בסדנה, המבוגרים יוכלו להכין סוכריית שוקולד מעוצבת על מקל, בטעם לפי בחירה, עם כל סוגי השוקולדים ובכל מיני צורות.

לאחר הסדנאות, אפשר לגשת לפעילות של חידות מהנות לילדים וגם לנוער (שיקבלו חידה קשה יותר). מדובר בחידות המשלבות ידע קודם, משחקי מילים ועיון באתר של גליתא, שמאחורי כל חידה מסתתר שם של חיה. החיות המצוירות פזורות בחצר של גליתא, מגלים את החיה ואוספים מספרים בעזרתם פותחים לבסוף את קיר המנעולים. 

בנוסף לכל הפעילויות, אפשר תמיד להתפנק בבר השוקולד עם שוקו חם, קפוצינו וקצפת, לצד פרלינים מעולים הנמכרים במקום וגלידה תוצרת בית. אפשר לקנות הביתה ואפשר לזלול במקום. בסיום הפעילות, הגיעו המארזים עם תוצרי הסדנאות של השוקולטיירים הצעירים אשר לוקחים את התוצרת איתם הביתה.

אני ממליץ בחום ללכת ולבקר בחוות השוקולד ‘גליתא’, בביקור שיספק הנאה צרופה לכל המשפחה ולהעניק תמיכה לעסקי התיירות בישראל לאחר משבר הקורונה.

כתיבת תגובה